Infinite Flight Simulator

Uçuş Simülasyon Oyunu

Platform: İpad
Lisans: Demo
Dil: TR / EN
indir.com

iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ile tabletlerinizde son derece gerçekçi bir uçuş deneyimi yaşatacak olan Infinite Flight Simulator oyununu mutlaka denemelisiniz.

Özellikle uçuş simülasyonu oyunlarını seven kullanıcılar için geliştirilmiş olan ve kaliteli grafikleri ile gerçekçi uçak, havalimanı pistlerini bulabileceğiniz Infinite Flight Simulator oyununda tam özellikli ve kapsamlı bir uçuş simülasyonu deneyimi yaşayabilirsiniz. Gelişmiş kamera sistemi, otomatik pilot özelliği, farklı uçak tiplerinden dilediğinizi seçebilme, uçak boyamalarını değiştirebilme, istediğiniz havayolunu seçebilme gibi özelliklerin bulunduğu oyunda daha pek çok oyun içi özelliği bulabilirsiniz.

Infinite Flight Simulator oyununda bulabileceğiniz 17 farklı uçak tipinin yanı sıra ekstra ücretler karşılığında 14 ek uçak satın alabilir, uçuş planlaması yapabilir, aletli iniş sistemi özelliğini kullanabilir, zaman ve hava koşullarını tercihinize göre ayarlayabilir, ağırlık ve denge yapılandırma ayarlarını düzenleyebilir, tanıtım derslerinden ve kalkış uçuş derslerinden faydalanabileceğiniz ayrıca uçuş seyir defteri kayıtlarını da tutabilirsiniz.

Daha sayamadığımız pek çok özelliği bulabileceğiniz Infinite Flight Simulator oyununu 4.99 USD karşılığında satın alarak iOS cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;