Battle Towers

iPhone ve iPad için Savaş-Strateji Oyunu

Platform: İpad
Lisans: Ücretsiz
Dil: TR / EN
indir.com

Etkileyici grafiklerinin yanında oynanışı ve detaylarıyla da dikkat çeken Battle Towers, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

İki farklı ırk arasında geçen savaşlara konu olan oyunda kendi seçeceğiniz ırk ile yine kendi belirleyeceğiniz stratejileri kullanarak savaşlara katılacak, karşı ırk karşısında üstünlük kurmak için mücadele edeceksiniz.

Her ırkın kendine has asker, bina ve güçlerinin yer aldığı oyunda doğru zamanlama yaparak savaşlarda galip gelebilirsiniz. Sıkılmadan saatlerce oynayabileceğiniz Battle Towers'da ayrıca kendi ırkınızı ve inşa ettiğiniz binaları korumak içinde mücadele etmelisiniz. Bu nedenle de oluşturacağınız savunma hattına güçlü saldırı orduları yerleştirmeniz gerekiyor.

Asker ve bina gibi unsurları geliştirerek daha güçlü hale gelebileceğiniz oyunda düşmanınız karşısında daha kolay başarı elde edebileceğiniz gibi karşınıza çıkan görevlerde de başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kontrol mekanizmasının da oldukça rahat olduğu ve başarılı grafiklerin yer aldığı Battle Towers adlı bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;